makeup-trendy.pl

Blog tematyczny lifestyle dla kobiet

Lifestyle

Profesjonalna stylizacja włosów w domu

Profesjonalna stylizacja włosów w domu

Znasz to uczucie, które towarzyszy Ci tuż po wyjściu od fryzjera? Miękkie, pięknie ułożone włosy to efekt wielu czynników: umiejętności fryzjerów i stylistów, użycia profesjonalnych produktów oraz korzystanie z wysokiej jakości sprzętu. Jednakże częste wizyty w salonie fryzjerskim wiążą się z wysokimi kosztami usług. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby zadbać o swoje włosy. Wystarczy zainwestować w profesjonale sprzęty fryzjerskie Babyliss Pro, dzięki którym można wystylizować fryzurę bez obawy o zniszczenie struktury włosów.

Suszarki nie tylko dla profesjonalistów

W każdym domu niezbędnym sprzętem jest suszarka do włosów. Niestety – częste suszenie włosów zwykłą suszarką i mocne traktowanie ich gorącym powietrzem może prowadzić do uszkodzenia ich wewnętrznej struktury. Szczególnie negatywny wpływ widoczny jest na włosach długich i wysoko porowatych. Korzystanie codziennie z suszarki powoduje puszenie się włosów, ich naelektryzowanie, a w dłuższej perspektywie – także łamanie się i rozdwajanie. Aby mieć pewność, że codzienna stylizacja suszarką nie osłabia włosów, warto wybrać nowoczesną, profesjonalną suszarkę Babyliss Pro. Tego typu sprzęt ma wysoką moc, co pozwala na szybkie dosuszenie włosów. Istotną funkcją jest również regulacja temperatury i mocy nawiewu, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie parametrów do kondycji i rodzaju włosów. W profesjonalnej stylizacji z pewnością pomagają dołączone dyfuzory i koncentratory.

Eleganckie proste włosy dzięki prostownicom

Prostownica to sprzęt, który pokochały kobiety o długich włosach. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie idealnie gładkiej, eleganckiej fryzury. Stworzenie takiego efektu jest możliwe również w domu. Należy jednak zwrócić uwagę na jakość prostownicy. Zwykłe sprzęty niskiej jakości mogą powodować silne zniszczenia włosów i ich przepalenie. Bardzo wysoka temperatura nie sprzyja dobrej kondycji włosa. Prostownice Babyliss Pro to profesjonalne narzędzia, które dbają nie tylko o wygląd fryzury, ale również o kondycję włosów. Regulacja temperatury, specjalna nowoczesna technologia i użyte materiały to cenione przez stylistów i fryzjerów czynniki, które można mieć również w domu.

Sprężyste loki niczym z salonu fryzjerskiego

Babyliss Pro to także profesjonalne lokówki i suszarko-lokówki, które można posiadać na własny amatorski użytek. Dzięki nim stworzenie pięknych loków bez zniszczeń struktury włosów jest jak najbardziej możliwe. Codzienna stylizacja z użyciem profesjonalnego sprzętu od Babyliss Pro pozwala na przeniesienie salonu fryzjerskiego do własnego domu.

Udostępnij