Regulamin

WYTYCZNE TECHNICZNE DLA OSÓB WYSYŁAJĄCYCH ZGŁOSZENIA NA SCENĘ KONKURSOWĄ MUT – ELIMINACJĘ DO PROJEKTU ARTYSTA ROKU MAKE-UP trendy

zgłoszenia muszą spełnić kilka wymogów;

* praca nie może być wcześniej publikowana (również w Internecie)

* prosimy o przesłanie oświadczenia oraz zgody autora na publikacji pracy w magazynie

* przyjmujemy Edytoriale oraz Krok po kroku (Tutoriale) UWAGA: Uczymy Was jak powinien wyglądać profesjonalnie przygotowany edytorial, takie wytyczne stosują najlepsze magazyny na świecie, a my chcemy abyście w przyszłości robili okładki i edytoriale właśnie do najlepszych światowych tytułów:)

Edytorial  Beauty to zbiór kilku prac, utrzymanych w jednej konwencji, kolorystyce oraz "klimacie" - to spójna całość, zwykle zdjęcia wykonuje się podczas jednej sesji z uwagi na utrzymanie tego samego oświetlenia oraz nastroju sesji.  Minimum 3 makijaże.

Wytyczne dla zdjęć: 300dpi, min. 1 MB

TEKST:

Edytorial: tytuł, autorzy, krótka notka o pracy, autorzy (w dokumencie Word)

Krok po kroku: tytuł, autorzy, opis poszczególnych kroków z uwzględnieniem kosmetyków, które zastosowaliście (w dokumencie Word)

 

3 PUBLIKACJE W CIĄGU 1 ROKU – SKUTKUJĄ ZAKWALIFIKOWANIEM SIĘ AUTORA DO WALKI O TYTUŁ ARTYSTA ROKU MAKE-UP trendy

Pozdrawiamy życząc wszystkim powodzenia

Wasz MUT:)

Goldpress

ul. Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

Wydawcą magazynów MAKE-UP trendy i NAILS trendy oraz organizatorem THE MAKEUP DAY i Artysta Roku MUT jest wydawnictwo Goldpress ul. Pęcicka 20, 01-688 Warszawa NIP. 118-133-87-59 Regon 015681416

Wypełniając niniejszy formularz kontaktowy potwierdzasz zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

TOP