PATRICK MALDINGER

Po kilku latach służby w armii, twórczy i doświadczony w dziedzinie kosmetyki Patrick Maldinger z Ravensburga odbył trzyletnie szkolenie na dwóch kierunkach: kosmetycznym oraz wizażowym. W słynnej szkole House of Beauty w Mannheim nauczył się sztuki makijażu od najlepszych wizażystów - Amira i RezyShari. Przez wiele lat Patrick Maldinger pracował jako międzynarodowy wizażysta Horst Kirchberger w Niemczech i za granicą. Od początku 2014 r. Patrick towarzyszy MALU WILZ Beauté, wzbogacając markę swymi umiejętnościami.

MARCIN NIEDZIELSKI

Właściciel firmy Kryolan City Warszawa. Od ponad 20 lat związany z firmą Kryolan City GmbH - światowym liderem w produkcji artykułów charakteryzatorskich dla teatru, filmu i telewizji oraz profesjonalnych kosmetyków kolorowych. Członek światowego klubu Kryolan Partner Team. Juror w konkursach krajowych i międzynarodowych o tematyce make-up.


MAXINECZKA: JOANNA FERDYNUS-GOŁUSZKO

Wizażystka, anglistka, autorka kanału YouTube 'Maxineczka'.BEATA MAŁACHOWSKA

Jest założycielką pierwszej w Polsce szkoły makijażu „BEAUTY-ART”, działającej nieprzerwanie już od 26 lat. Pod okiem właścicielki kształcą się makijażyści, fryzjerzy, styliści wizerunku i charakteryzatorzy w ramach rocznej szkoły oraz na krótszych, intensywnych kursach. Szkoła ma oddziały w 4 miastach Polski - Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków. Równolegle z procesem edukacji Beata Małachowska jest przedstawicielem marki profesjonalnych kosmetyków dla wizażystów „MAKE-UP STUDIO”.

KATARZYNA MAREK

Redaktor naczelna MUT, absolwentka wydziału nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz i specjalista PR, od 2008-2011 odpowiedzialna za marketing w jednym z czołowych tytułów fryzjerskich w Polsce. Konsultant merytoryczny targów fryzjerskich HAIR FORUM Poland. Od 2008 roku wchodzi w skład jury największych mistrzostw fryzjerskich (Matrix Talent, Kreator, Puchar Śląska). W 2010 roku wprowadza na rynek polski magazyn MAKE-UP trendy. Od 2011 roku wchodzi w skład jury największych mistrzostw makijażu w Polsce, jest też pomysłodawczynią Projektu Artysta roku MUT – MUT’s Makeup Artist of the year (Poland) oraz THE MAKEUP DAY - Ogólnopolskiego Święta Wizażu.

Goldpress

ul. Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

Wydawcą magazynów MAKE-UP trendy i NAILS trendy oraz organizatorem THE MAKEUP DAY i Artysta Roku MUT jest wydawnictwo Goldpress ul. Pęcicka 20, 01-688 Warszawa NIP. 118-133-87-59 Regon 015681416

Wypełniając niniejszy formularz kontaktowy potwierdzasz zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

TOP