Szkoły

„BEAUTY-ART” SZKOŁY WIZAŻU

Beaty Małachowskiej

WARSZAWA, KRAKÓW, POZNAŃ, GDAŃSK

SZKOŁA WIZAŻU „BEAUTY-ART” powstała z pasji jej założycielki, Beaty Małachowskiej, już w 1990 roku. Była wówczas pierwszą i jedyną w Polsce placówką, kształcącą wizażystów na potrzeby firm kosmetycznych i całej branży beauty. Beata Małachowska rozpoczynała swoją edukację w dziedzinie makijażu poza granicami kraju, w słynnych szkołach makijażu oraz pracując jako makijażystka dla marek Christian Dior i Chanel. Bogaty program szkoleń autorskich, oferowanych obecnie przez „BEAUTY-ART”, został opracowany na bazie bogatych doświadczeń założycielki podczas wielu lat jej pracy z klientkami.

Szkoła prowadzi naukę w czterech miastach Polski (Warszawa, Kraków, Poznań i Gdańsk), zarówno w trybie dziennym, jak i wieczorowym i zaocznym. Wiedzę i umiejętności w kreowaniu wizerunkumożna zdobywać podczas krótkich kursów weekendowych lub uczęszczając do rocznej szkoły na wybranych kierunkach: wizaż, fryzjerstwo lub charakteryzacja.

Program nauczania cechuje się indywidualnym podejściem do studenta i jest tak skomponowany, aby wykłady i ćwiczenia uczyły warsztatu profesjonalnego makijażysty i rozwijały jego artystyczną wrażliwość. Dewizą szkoły jest przygotowanie studentów do samodzielnej pracy w  branży kosmetycznej, fryzjerskiej czy filmowej. Uczymy, jak podkreślać naturalne piękno klientów, tuszować niedoskonałości urody i czynić ich zadowolonymi ze swojego wyglądu. Program nauczania na kierunku wizaż obejmuje takie bloki tematyczne jak: makijaże dzienne, makijaże wieczorowe, przygotowanie panny młodej do ślubu (makijaż i fryzura), makijaże do sesji zdjęciowych, telewizyjne i teatralne z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży, ale też makijaże charakterystyczne - z różnych epok historycznych czy graficzne. Kierunek fryzjerski, to: modelowanie włosów, upięcia ślubne i wieczorowe, koloryzacja, strzyżenia, nowe trendy i fryzury epokowe.

Kierunek charakteryzacja, to przygotowanie do pracy w teatrze czy filmie i wszelkie tematy z tą dziedziną związane: postarzanie, odmładzanie, efekty specjalne, praca na odlewach i perukarstwo.

Szkoła zapewnia studentom profesjonalne kosmetyki, akcesoria i materiały edukacyjne. W procesie nauki studenci uczestniczą w licznych praktykach zawodowych poza szkołą. Najczęściej są to sesje zdjęciowe, nagrania teledysków lub programów telewizyjnych, ale także praca przy przygotowaniu spektakli teatralnych, eventów czy pokazów mody. Każde uczestnictwo w praktykach zwiększa nabyte doświadczenie oraz owocuje cennymi kontaktami w branży. Prawdziwym skarbem szkoły są wykładowcy - wybitni, cierpliwi i niezwykle kreatywni. To dobrana kadra specjalistów z różnych dziedzin, z bogatym zawodowym doświadczeniem. Wśród wykładowców znajdują się wizażyści współpracujący ze znanymi markami kosmetycznymi, autorzy podręczników dla wizażystów i stylistów, wybitni fryzjerzy z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie, ekipa charakteryzatorów pracujących na co dzień w teatrze, filmie i telewizji, makijażyści specjalizujący się w sesjach fotograficznych oraz sztab rewelacyjnych fotografików z olbrzymim doświadczeniem, pracujących przy zdjęciach portretowych i modowych.

Każdy z naszych wykładowców stale też rozwija swoje umiejętności i śledzi wszelkie nowości w danej branży.

Szkoła „Beauty-Art” przez prawie 30 lat działalności wykształciła wielką rzeszę fachowców, pracujących

na wszystkich kontynentach świata w branży beauty, w show biznesie czy w znanych firmach kosmetycznych.

www.beautyart.pl

Oddziały: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk

Goldpress

ul. Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

Wydawcą magazynów MAKE-UP trendy i NAILS trendy oraz organizatorem THE MAKEUP DAY i Artysta Roku MUT jest wydawnictwo Goldpress ul. Pęcicka 20, 01-688 Warszawa NIP. 118-133-87-59 Regon 015681416

Wypełniając niniejszy formularz kontaktowy potwierdzasz zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

TOP