reklama

Aktualności

Artykuł opublikowany w Make-Up Trendy nr.: JESIEń 3/2012
30.10.2012

Nowa Gama Nude- sztuka Nude według Diora

Nowa Ikona Diorskin NUDE


Natalie Portman: kiedy natura staje się glamour Natalie Portman posiada subtelną mieszankę uroku i niewinności oraz wie, jak uwodzić będąc jednocześnie symbolem naturalnego, pełnego blasku piękna. Dlatego właśnie nie było żadnych wątpliwości, że to ona jest idealnym wcieleniem kobiety Diorskin Nude.

 
JAK STWORZYĆ JESZCZE WIĘKSZY BLASK I UPIĘKSZYĆ CERĘ BEZ KONIECZNOŚCI PRZYĆMIENIA JEJ NATURALNEGO PIĘKNA?

Precyzyjnie badając skład skóry, badacze z laboratoriów marki Dior stworzyli formułę podkładu, która nadaje skórze pięknego blasku. Jest to zupełnie nowe podejście do makijażu, które zaczyna się od uwydatniania naturalnego piękna skóry. Tak właśnie powstała nowa formuła, wzbogacona składnikami naturalnego pochodzenia, które tworzą idealną cerę, oraz ustępują miejsca delikatnemu pięknu. W sercu tej technologii leżą trzy kluczowe elementy: barwniki, czynnik wiążący oraz woda, które działają w idealnej harmonii, aby jak nigdy dotąd podkreślić naturalne piękno oraz blask skóry.


BARWNIKI „NUDE GLOW”: WIĘKSZY BLASK I BARDZIEJ NATURALNY KOLOR

Wszystkie barwniki zostały wybrane pod względem ich przeźroczystości, odcieni odpowiadających skórze oraz foto-wrażliwości, co uwydatnia naturalne światło skóry. To gwarantuje niezwykle czysty i pełen blasku wygląd w każdym świetle, zarówno sztucznym jak i naturalnym.


DIORSKIN NUDE NOWA GAMA PODKŁADÓW DLA PEŁNEJ BLASKU SKÓRY


NUDE COMPACT: NAJBARDZIEJ NATURALNY PUDER W KOMPAKCIE

Wyjątkowy, nowy i zaskakujący podkład w kompakcie jest jedyny w swoim rodzaju. Jest to pierwszy uniwersalny puder w kompakcie zapewniający pokrycie, które można dostosować z największą precyzją przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego, satynowego blasku skóry i zapewnieniu jej prawdziwie nagiego rezultatu makijażu. W zależności od pożądanego wykończenia, działa on jak podkład lub jak puder. Jak? Dzięki ultra delikatnym cząsteczkom pudrowym, otrzymywanym w wyniku procesu podwójnego oczyszczania, połączonym z mikroperłowymi i opalizującymi pudrami, które uwydatniają naturalny blask cery. Podczas gdy klasyczne pudry w kompakcie tworzą matowe wykończenie makijażu, które jest sztucznie oświetlone widocznymi cząsteczkami mieniącymi się na skórze, wyjątkowość Nude Compact polega na tym, że zapewnia on naturalny blask skóry w każdym świetle. Nude Compact może być nakładany przy użyciu każdej z dwóch stron aplikatura: gąbeczki bądź pędzla. Gąbeczka: stosuj, aby zapewnić idealnie pełne, bądź delikatne i lekkie pokrycie skóry podkładem. Można ją również zastosować w ciągu dnia w celu poprawienia makijażu. Pędzel: stosuj do wykończenia makijażu płynnym podkładem, tak jakby był to puder w kompakcie. Stosuj ciemniejsze włosie dla zapewnienia aksamitnego efektu końcowego makijażu, a te jaśniejsze do lżejszego, niepudrowego rezultatu, dla osiągnięcia jeszcze bardziej naturalnego blasku skóry.


NUDE FLUID: NOWA ODSŁONA KULTOWEGO PODKŁADU

Prawdziwy hit gamy Diorskin Nude, ten kultowy fluid jest niezbędnym produktem na stoliku każdego makijażysty pracującego za kulisami pokazów mody, oraz sekretną bronią przy tworzeniu pięknego, cielistego makijażu, tak pożądanego przez wszystkie kobiety. W 2012 rokuten lekki fluid przybiera nowe, subtelnie aksamitne wykończenie, które stapia się ze skórą, aby zapewnić odpowiednią warstwę pokrycia bez całkowitego zakrywania skóry. Dzięki temu, otrzymujemy nieświecący się efekt naturalnego blasku, wyidealizowany efekt nagiej skóry. Kobiety, które marzą o idealnej skórze i cerze pełnej blasku mogą zakończyć swe poszukiwania: to jest właśnie produkt, którego potrzebują.KIEDY ZAKULISOWA EKSPERTYZA STYKA SIĘ Z TRADYCJĄ

Nie ma malarza akwarel, który nie znałby pędzli fi rmy Raphaël – stanowią one ostateczny punkt odniesienia w kwestii perfekcyjnego mieszania wody i koloru. Od 1793 roku, fi rma Raphaël jest niezrównanym mistrzem tworzenia artystycznych pędzli przy zastosowaniu tradycyjnych metod: wysokiej, jakości włosia, które nigdy nie jest obcinane, tylko zbierane ręcznie. Zupełnie jak

akwarele, formuły Diorskin Nude zawierają równowagę barwników i wody. Aby sztukę nakładania podkładów z gamy Nude udostępnić każdej kobiecie, Dior nawiązał współpracę z fi rmą Raphaël. Połączenie wyjątkowych umiejętności fi rmy Raphaël z mistrzostwem makijażystów marki Dior dało początek najlepszej gamie pędzli na rynku.
PROFESJONALNE WYKOŃCZENIE MAKIJAŻU WE WŁASNYM WYKONANIU

Wszystkie cztery nowe pędzle zaprojektowano specjalnie do rozprowadzania formuł Diorskin Nude: po dwa pędzle dla każdej konsystencji, do podkładów w płynie bądź w pudrze. Każda z form zapewnia profesjonalne wykończenie makijażu, o lżejszym lub pełniejszym pokryciu. Każda stylizacja jest zawsze idealna i naturalna. Wyjątkową cechą tych pędzli są włókna włosia, dokładnie dobrane i skrupulatnie zebrane, aby stworzyć ledwo zauważalny efekt postrzępienia. Rezultat makijażu, otrzymany za pomocą tych najlepszej jakości narzędzi to idealne połączenie podkładu ze skórą, wyjątkowo wyrównane pokrycie bez śladów czy smug, oraz podkreślony blask skóry: w skrócie, profesjonalne wykończenie makijażu idealnie dopasowanego do skóry. Co więcej, wyjątkowa delikatność i miękkość włosia zapewnia całkowite uczucie komfortu w czasie aplikacji.PĘDZLE DO FLUIDU

Zaprojektowane do nakładania zarówno płynnych, jak i kremowych konsystencji, pędzle te zawierają nowe włókna, delikatnie postrzępione, zupełnie niczym naturalne włosie. Dostępne są dwie opcje w celu uzyskania oczekiwanego efektu końcowego makijażu: Pędzel do lekkiego pokrycia. W kształcie szerokiego „kociego języka”, pędzel ten z łatwością pozostawia delikatną, supercienką warstwę podkładu na skórze. Pędzel do pełnego pokrycia. Gęstszy, fazowany pędzel do nakładania większej ilości podkładu oraz otrzymania efektu większego pokrycia. Wykończenie makijażu jest całkowicie naturalne i pełne blasku.
PĘDZLE DO PUDRU

Przystosowane zarówno do podkładów w kompakcie jak i w pudrze, pędzle te powstały z najlepszego gatunku naturalnego włosia, aby zapewnić pełen komfort aplikacji oraz zachowanie kształtu pędzla przez cały czas używania. Dostępne w dwóch opcjach: Pędzel do lekkiego pokrycia. Okrągły i giętki pędzel, którego warstwowe, postrzępione włókna rozprowadzają puder delikatnie po twarzy zapewniając skórze aksamitne, przeźroczyste, a zarazem niepudrowe wykończenie makijażu. Pędzel do pełnego pokrycia. Płaski i gęsty pędzel, który przełamuje barwniki i wygładza puder na skórze, co zapewnia jej całkowite pokrycie i idealnie gładkie, pełne blasku wykończenie makijażu.

Materiały prasowe DIORGoldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych