reklama

WYDARZENIA

Artykuł opublikowany w Make-Up Trendy nr.: WIOSNA 1/2015
25.05.2015

AGATA NANIEWICZ „DOSIĘGNĄĆ GWIAZD”

„Dosięgnąć Gwiazd” to pierwszy w Polsce charytatywny album wizażowy z udziałem gwiazd filmu, TV, sportu, mody i muzyki. Autorką makijaży i pomysłodawczynią albumu jest Agata Naniewicz. 

144-stronicowy album dostępny w ekskluzywnej limitowanej edycji, ma na celu ukazanie współczesnych trendów w makijażu i fotografii, a przede wszystkim pomoc podopiecznym Fundacji Herosi z Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka i zakup sprzętu medycznego.

W stworzeniu tej wyjątkowej, charytatywnej publikacji pomogło – i dołożyło swoją cegiełkę – ponad 50 znanych modeli, aktorów, sportowców, muzyków, projektantów, osobowości telewizyjnych i show biznesu m. in.: Dorota Wellman, Patricia Kazadi, Aleksandra Kwaśniewska, Anna Guzik, Natalia Siwiec, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Ostrowska, Anna Wendzikowska, Monika Pyrek, Ilona Felicjańska, Natalia Lesz, Joanna Jabłczyńska, Honorata Skarbek Honey, Ramona Rey, , Krystyna Mazurówna, Tomasz Ciachorowski, Dawid Kwiatkowski, Rafał Zawierucha, Monika Pyrek, Otylia Jędrzejczak, Małgorzata Glinka-Mogentale. Za obiektywem stanęli między innymi: Gregor Laubsch, Wiktor Franko, Arcadius Mauritz, Lidia Skuza, Marcin Gorgolewski, Anna Powierża, Sylwester Zacheja, Piotr Sztanka.

Autorka albumu, Agata Naniewicz, wizażystka i pasjonatka, jest dowodem na to, że w małym ciele może być ukryty naprawdę wielki duch. W pracy stawia na perfekcję i indywidualizm. Tworzy makijaże do pracy i na ślub, na sesję zdjęciową i występ w telewizji, dla gwiazdy z pierwszych stron gazet i dla pani z sąsiedztwa. Współpracuje ze znanymi fotografami, agencjami fotograficznymi, reklamowymi i modelingowymi. Specjalizuje się też w makijażu biżuteryjnym, body paintingu, face paintingu i charakteryzacji, prowadzi szkolenia z wizażu. Kiedy się uprze, postawi na swoim. Żeby zrealizować sesje do albumu, sprzedała samochód i wielokrotnie wsiadała do pociągu, by wydeptać swoje własne ścieżki do gwiazd.

Dochód ze sprzedaży charytatywnego albumu wizażowego „Dosięgnąć gwiazd” zostanie przekazany Fundacji Herosi na zakup sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

Fundacja Herosi jest działającą od 2009 roku organizacją pożytku publicznego. Jej głównym celem jest szeroko rozumiana pomoc, w szczególności dzieciom z chorobami nowotworowymi. Działania organizacji skupiają się przede wszystkim na pozyskaniu funduszy na zakup sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Fundacja Herosi aktywnie pomaga pacjentom z oddziału onkologii, spełnia ich marzenia, organizuje spotkania ze znanymi osobami oraz zajęcia plastyczne. Przygotowuje również sesje zdjęciowe i pokazy mody dla pacjentów, które przede wszystkim pokazują ich piękno, a nie chorobę. W działalność organizacji zaangażowani są znani sportowcy m.in. siatkarze, piłkarze ręczni, skoczkowie narciarscy, lekkoatleci, tenisiści, a także aktorzy, projektanci i muzycy.

Więcej na:
www.millionbells.euhttps://www.facebook.com/pages/Dosięgnąć-Gwiazd/378065189044301
www.herosi.euwww.facebook.pl/FundacjaHerosi

KONTAKT:
Aneta Rostkowska (Prezes Fundacji Herosi) , kom. 691 490 178, e-mail: aneta.rostkowska@herosi.eu
Magdalena Roman (PR), kom. 503 054 516, e-mail: magdalena.roman@herosi.eu               Goldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych