reklama

WYDARZENIA

Artykuł opublikowany w Make-Up Trendy nr.: WIOSNA 1/2015
23.04.2015

WYSTAWA DYPLOMÓW STUDENTÓW WYŻSZEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ W WARSZAWIE

Szanowni Państwo,

W imieniu Rektora Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac licencjackich studentów Wyższej Szkoły Artystycznej, który odbędzie się 30 maja 2015 roku w Centrum Promocji Kultury na ul. Podskarbińskiej 2 w Warszawie, o godzinie 19:00.

Wystawa jest owocem ponad rocznej pracy nad dyplomami licencjackimi studentów kierunku: Malarstwo, specjalności: Kostium i rekwizyt sceniczny, Malarstwo w technikach scenograficznych oraz Obraz multimedialny. 

Na wystawie zaprezentowanych będzie ponad 200 niezwykle różnorodnych prac wynikających z bogatych i szerokich zainteresowań młodych twórców. Zobaczymy między innymi projekty charakteryzatorskie, kostiumowe, scenograficzne, fotograficzne, graficzne, rysunkowe oraz malarskie. Ponadto zaprezentowane zostaną najlepsze realizacje filmowe i multimedialne. Przybyli Goście na żywo zobaczą własnoręcznie, misternie wykonane, bogato zdobione kostiumy, rekwizyty i dodatki, które będą stanowiły istotną część ekspozycji.

Linki do wydarzenia:

FB WSA: www.facebook.com/events/1609328939309671/

Strona WSA: www.charakteryzacja.pl/2015/04/wystawa-prac-licencjackich-studentow-wyzszej-szkoly-artystycznej/


Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie jest jedną z pierwszych niepublicznych wyższych uczelni artystycznych, która łączy techniki teatralno-filmowe oraz telewizyjne z klasyczną edukacją artystyczną.
www.wsa.art.pl


Więcej informacji:
Dział Promocji Wyższej Szkoły Artystycznej: Katarzyna Brauła, Monika Braksal
praktyki@wsa.art.pl
www.wsa.art.plGoldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych