reklama

Krok po kroku

Artykuł opublikowany w Make-Up Trendy nr.: ZIMA 4/2014
28.08.2015

" Smoky eyes & lime "

Makijaż smoky eyes to prawdziwa klasyka. Sprawdzi się przy makijażu do sesji zdjęciowej, przy pokazach mody, teledysku oraz w zbliżającym się gorącym okresie sylwestrowo studniówkowym. Jest to jednak jeden z najtrudniejszych makijaży do wykonania. Zapraszam więc do wykonania go razem ze mną, krok po kroku.

Karolina Matraszek

1. Po odpowiednim przygotowaniu cery,aplikuję na twarz podkład o żółtawym odcieniu ViseArt. Modeluję twarz ma mokro rozjaśniając czoło, brodę, nos oraz obszar pod oczami. Ciemniejszym podkładem konturuję twarz tak by doprowadzić ją do kształtu owalu. Palcem aplikuję korektor na powieki oraz pod oczy. Całość gruntuję pudrem transparentnym Kiomi.


2. Na całą powiekę ruchomą aplikuję czarną kredkę Inglot. Dzięki czemu później nałożony czarny cień będzie miał lepsze krycie a czerń będzie głębsza.

3. Na ruchomą część powieki aplikuję czarny, matowy cień, następnie rozcieram go ku górze. Najważniejszym wyznacznikiem udanego makijażu smoky eyes jest jego precyzyjne roztarcie, więc rozcieram powstałe granice raz jeszcze czystym pędzelkiem.

4. Aby nie było nudno skontrastujemy czerń z limonką. Na dolną powiekę, w wewnętrznych kącikach nakładam zieloną,miękką kredkę firmy My Secret,a następnie matowy, neonowy limonkowy cień z marki Kryolan. Połączenie miękkiej kredki z cieniem daje nam większą pigmentację oraz przyczepność.

 

Czytaj więcej w numerze ZIMA 2014 dostępnym w wersji mobilnej do kupienia w iTunes i Google Play:

www.itunes.apple.com/pl/app/make-up-trendy-profesjonalnie/id720891798?mt=8
www.play.google.com/store/apps/details?id=pl.makeuptrendy.android&hl=pl 
Karolina Matraszek


Charakteryzatorka i wizażystka.Dyplomowany mistrz wizażu. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, reklamach iteledyskach. Codzienność Karoliny to praca przy sesjach zdjęciowych oraztestowanie produktów kosmetycznych przed wprowadzeniem ich na rynek. W 2014roku wraz z wizażystą Danielem Sobieśniewskim otworzyła nowoczesną akademiewizażu Pro Make Up Academy.


Fan page: www.facebook.com/KAROLINA.MATRASZEK.MAKE.UPGoldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych