reklama

Krok po kroku

03.07.2013

Stylizacja ślubna - Natalia Charłan. Praca Konkursowa MUT/2_2013


 

1.       Pierwszym etapem makijażu oka jest nałożenie bazy w celu wzmocnienia jego trwałości. Następnie na powiekę ruchomą nakładam matowy cień w kolorze ecru (paleta T22). Zewnętrzny kącik oka podkreślam złoto-miedzianym perłowym cieniem (Sparkle SP26 Ambre). Przy pomocy małego okrągłego pędzla w załamaniu powieki wprowadzam brązowy matowy cień, aby nadać powiece trójwymiarowości i głębi (paleta T22). Powierzchnię tuż pod brwią rozświetlam matowym cieniem ecru.

 

2.      Dolną powiekę wzmacniam matowym brązowym cieniem, a w wewnętrzny kącik oka wprowadzam rozświetlający pudrowy cień w kolorze jasnego złota (Sparkle SP14 Gold). Tuszuję rzęsy maskarą wodoodporną (MNW).

 

3.      Usta,za pomocą pędzelka, maluję na intensywny czerwony kolor, skupiając się na ich dokładnym wyprofilowaniu (paleta 05_10) . Aby uzyskać lepszą trwałość kosmetyku,usta można odbić na chusteczce i ponownie nałożyć na nie pomadkę. Czynność tę można powtórzyć kilkukrotnie, nie zapominając jednak, że co za dużo, to nie zdrowo.

 

4.      Na policzki delikatnie aplikuję róż, zaś półeczki kości policzkowych oraz nos muskam rozświetlaczem.Goldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych