reklama

TECHNIKI

08.09.2015
Podstawowe zadania makijażu są powszechnie znane. Wykonywany na co dzień ma ukrywać niedoskonałości, poprawiać wygląd i samopoczucie, dodając tym samym pewności siebie. To dlatego spora część z nas nawet nie rusza się z domu bez wcześniejszego spędzenia choćby kilku minut przed lustrem, w celu wykonania niezbędnych zabiegów. Szminka, podkład czy cienie pod oczy to jednak nie wszystko. Bardzo ważne jest także nadanie twarzy odpowiedniego konturu oraz tchnięcie w nią odrobiny "życia". Odpowiedzialne są za to bronzery i róże. Dowiedz się, jak z ich pomocą wyszczuplić twarz oraz jak powinnaś je wybierać i aplikować. 
03.04.2013
Makijaż dla alergików
13.11.2012
Makijaż fotografi czny rozpoczynamy od oczyszczenia skóry. Doskonale sprawdzi się peeling enzymatyczny, po kilku minutach zmywamy peeling i nakładamy krem nawilżający, bądź matujący. Jeśli skóra tego wymaga można użyć również kremu pod oczy. Czekamy kilka minut, aż krem dokładnie się wchłonie, następnie możemy przystąpić do aplikacji
kosmetyków „kolorowych”. 
13.11.2012
Makijaż męski dobrze jest rozpocząć od dokładnego oczyszczenia skóry na przykład żelem peelingulącym.
Następnie nakładamy krem nawilżający, bądź matujący. Jeśli skóra tego wymaga można użyć również kremu pod oczy. Czekamy kilka minut, aż krem dokładnie się wchłonie, następnie możemy przystąpić do aplikacji kosmetyków „kolorowych”.
31.10.2012

Nowym trendy makijażem na nadchodzącą jesień i zimę Yuko Takahashi, wizażystka z Nowego Jorku, oddaje hołd sile kobiecej kreatywności i ogłasza, że kobieta jest zjawiskiem naturalnym. „Femme Phenomenon” („Zjawisko Kobieta”) to nazwa pełnego ekspresji makijażu, który z pewnością przyciągnie spojrzenia wszystkich.

31.10.2012

„Blue Aura” to nazwa rewelacyjnego makijażu, który stworzył dla firmy Kryolan amerykański wizażysta i zdobywca wielu prestiżowych nagród Kevin James Bennett. W nadchodzącym sezonie wyróżniać będzie się wycieniowany makijaż o przenikających się tonach.

30.10.2012
Każda kobieta marzy o perfekcyjnie gładkiej, równomiernie wybarwionej cerze, jednak nie każda może się nią cieszyć. To co wówczas robimy to sięgamy po kosmetyki do makijażu i kamuflażu, osiągając czasem naprawdę niesamowite efekty.
30.10.2012

Trochę kobieta, trochę ptak o hipnotyzującym spojrzeniu, otulonym ferią egzotycznych i wyrazistych barw. Styl w jakim został wykonany makijaż, spaja ze sobą serię przedstawionych zdjęć. Mimo odmiennej kolorystyki, wszędzie wykorzystano podobną technikę wykonania makijażu, wspólnym elementem są także obecne w każdej stylizacji pióra, idealnie pasujące do każdego z projektów.

26.10.2012
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące makijażu ślubnego udziela Dorota Kościukiewicz-Markowskaze Studia Pałac Kolorów:

Goldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych