reklama

Poleca

Artykuł opublikowany w Make-Up Trendy nr.: WIOSNA 1/2015
05.05.2015

INGLOT - Utrwalacz do makijażu (Makeup Fixer)

Opis producenta:

Utrwalacz makijażu w postaci lekkiej, wygodnej w użyciu mgiełki. Delikatna, bezalkoholowa formuła tworzy niewidoczną warstwę ochronną, gwarantując nieskazitelny, pełen świeżości makijaż przez wiele godzin. Zawarty w produkcie ekstrakt z czarnej perły sprawia, że skóra pozostaje gładka i pełna blasku. Małe poręczne opakowanie (50 ml) zmieści się w każdej torebce i doskonale sprawdzi w podróży.

Stosować z odległości 15-20 cm przy zamkniętych oczach i ustach. Pozostawić do wyschnięcia.

Cena: 21 zł

Nasza opinia:

Zakochaliśmy się w tym produkcie od pierwszego użycia :) Utrwalacz do makijażu od firmy INGLOT idealnie spełnia swoją funkcję, utrwalając makijaż na wiele godzin oraz sprawiając, że zyskuje on wodoodporny charakter. Początkowo sprawia wrażenie utrwalacza, który scala poszczególne warstwy makijażu i daje bardziej "mokre' wykończenie - jednak nic bardziej mylnego. Owszem, fixer pięknie scala wykonany makijaż, jednak wykończenie zależy od tego, jaki produkt zastosowaliśmy wcześniej do utrwalenia całości - puder matujący, satynowy czy rozświetlacz do uzyskania tak zwanego 'dewy look' (opcja transparentny sypki puder matujący + fixer = idealnie trwały i wodoodporny makijaż).

Za co go kochamy:

- występuje w dwóch pojemnościach: 150 ml i 50 ml (travel size) i to właśnie travel size będzie idealny podczas makijaży na wyjeździe, gdzie każdy gram ma znaczenie ;)
- wydajność - bardzo dobra, spryskanie makijażu 2-3 razy jest wystarczające
- sposób w jaki się go rozpyla: lekka mgiełka o szerokim zasięgu
- uczucie jakie daje na twarzy: produkt nie jest ciężki, nie obciąża skóry twarzy, przez co jest bardzo komfortowy w noszeniu
- przeszedł próbę ulewa + wiatr - co nas trochę zszokowało, jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)

POLECAMY!!!


Goldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych