reklama

SZKOŁY I SZKOLENIA

Szkoła "BEAUTY-ART" Beaty Małachowskiej

KSZTAŁCIMY URODĘ OD 1990 ROKU
http://www.makeup-trendy.pl/images/obiekty/1_584_74_beautyart_1357686173..jpg
Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech.

Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu, Hamburgu i Dusseldorfie. Przez lata pracowała jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL, gdzie tworzyła wizerunek firmy malując na pokazach trendów makijażu oraz dla największych czasopism kolorowych.

http://www.makeup-trendy.pl/images/obiekty/1_584_74_mangda_beauty_art_015_1357686184..jpg

Beata Małachowska jako pierwsza osoba w Polsce (1990 rok) zawodowo zajęła się analizą kolorystyczną, której główne założenia opisała w ówczesnej prasie fachowej (Uroda, Salon i Elegancja, Zwierciadło). Zajęła się także organizowaniem kursów w zakresie wizażu i stylizacji w wielu szkołach kosmetycznych w Polsce, prowadząc jednocześnie seminaria dla firm dotyczące kreowania wizerunku w biznesie.

Obecnie, oprócz nadzoru dydaktycznego nad szkołą, tworzy makijaże dla firmy MAKE-UP STUDIO, która zaopatruje wizażystów i stylistów w profesjonalne kosmetyki do makijażu.

Szkoła "BEAUTY-ART" istnieje na rynku Polskim już 22 lata. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku.
Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu.

http://www.makeup-trendy.pl/images/obiekty/1_584_74_mangda_beauty_art_03_1357686179..jpg

Dzięki rozległym kontaktom szkoły uczennice już w trakcie nauki uczestniczą w sesjach zdjęciowych i pokazach makijażu w prestiżowych perfumeriach zdobywając niezbędne w tej branży doświadczenie i kontakty.

Od wielu lat owocnie rozwija się współpraca placówki z czasopismami z modą, z agencjami modelek, gdzie "Beauty-Art" tworzy kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie szkoły uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursie THE LOOK OF THE YEAR oraz licznych pokazach mody.
Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez współpracujących ze szkołą wybitnych makijażystów, stylistów, charakteryzatorów teatralnych, telewizyjnych, filmowych, fotografików i projektantów mody. Absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu w kraju i za granicą.


http://www.makeup-trendy.pl/images/obiekty/1__74__g9j9996_1357685966..jpg


"Beauty-Art" stworzyła bardzo ambitny i szeroki program nauczania w ramach rocznej szkoły. Przyjmujemy tutaj zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas kontaktu, jak i takie, które chcą w gruntowny i nowoczesny sposób uporządkować swoje wiadomości zdobyte w innych ośrodkach.
Program został opracowany na podstawie 22 lat doświadczeń pedagogicznych dyrektora szkoły i stale jest poszerzany o najnowsze trendy w światowej kosmetyce kolorowej. Gwarantujemy wszystkim naszym absolwentom zdobycie pełnego warsztatu i wszelkich umiejętności makijażysty.

Szkoła ma w ofercie także krótsze kursy wizażu skierowane do osób szukających potwierdzenia swoich zainteresowań makijażem, bądź do osób pracujących w zawodach związanych z kosmetyką i chcących uporządkować swoją wiedzę.
Każdej osobie, która po ukończeniu kursu wizażu i stylizacji pragnie uczęszczać do rocznej szkoły wizażu dokonane opłaty za kurs wizażu i stylizacji zaliczamy a´konto czesnego szkoły. Wszystkie nasze szkolenia kończą się uzyskaniem MENowskiego zaświadczenia i dyplomu ukończenia kursu wizażu i stylizacji

Dane teleadresowe:

00-012 Warszawa
ul. Zgoda 13 /Pasaż Wiecha/ domofon 210
tel. 22 416 62 92
beautyart@beautyart.pl

www.beautyart.plGoldpress ul.Pęcicka 20, 01-688 Warszawa

tworzenie stron warszawa, projektowanie serwisów internetowych